Код 01

Нема на залиха
SKU
12071
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 9797 - 2 - кремова
  Јакна - код 9797 - 2 - кремова
  Најниско MKD 1.682,00 Регуларна цена MKD 2.842,00
 2. Фустан - код 9852 - шарена
  Фустан - код 9852 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кардиган - код 9001 - небесно сина
  Кардиган - код 9001 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Топ - код 387 - виолетова
  Топ - код 387 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Кошула - код 861 - 1 - шарено
  Кошула - код 861 - 1 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Комплет - код 1511 - зелена
  Комплет - код 1511 - зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 0722 - путер зелена
  Фустан - код 0722 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комплет - код 3349 - црвена
  Комплет - код 3349 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Блуза - код 9930 - светло сина
  Блуза - код 9930 - светло сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Фустан - код 0303 - 3 - црвена
  Фустан - код 0303 - 3 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71