Код 01

Нема на залиха
SKU
40537
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 11605 - зелена
  Спортски комплет - код 11605 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.232,71
 2. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Дуксер - код 42322 - 2 - црна
  Дуксер - код 42322 - 2 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 1610 - црна
  Фустан - код 1610 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 1610
  Фустан - код 1610
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Панталони - код 4464 - бело
  Панталони - код 4464 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Комплет - код 4304 - 2 - бело
  Комплет - код 4304 - 2 - бело
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 8. Блуза - код 4204 - црвена
  Блуза - код 4204 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Свободен дамски топ в светлосиньо - код 4463
  Топ - код 4463 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 4288
  Фустан - код 4288
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71