Код 02 - 1

Нема на залиха
SKU
10799
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Ефектен къс топ в черно - код 11924
  Топ - код 11924 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Фустан - код 0998 - виолетова
  Фустан - код 0998 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Кратки панталони - код 4548 - 1 - сиво
  Кратки панталони - код 4548 - 1 - сиво
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Маица - код 2510
  Маица - код 2510
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Пола тип панталон с атрактивен десен на цветя - код 2022 - 1
  Код 2022 - 3 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Топ - код 6762
  Топ - код 6762
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Фустан - код 11936 - розова
  Фустан - код 11936 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Летен дамски сет топ с паднали рамене и къси панталонки с атрактивен десен - код 7355 - 7
  Комплет - код 7355 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 1714 - кафеава
  Фустан - код 1714 - кафеава
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 10. Комплет - код 4395 - 1 - жолта
  Комплет - код 4395 - 1 - жолта
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.594,71