Код 02

Нема на залиха
SKU
10502
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0060 - небесно сина
  Фустан - код 0060 - небесно сина
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Фустан - код 6611 - шарена
  Фустан - код 6611 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Јакна - код 9161 - 1 - циклама
  Јакна - код 9161 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 4. Фустан - код 9994 - борда
  Фустан - код 9994 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2218 - кафеава
  Фустан - код 2218 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Тренерки - код 276 - црвена
  Тренерки - код 276 - црвена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 7. Фустан - код 6457 - кремова
  Фустан - код 6457 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 1429 - виолетова
  Фустан - код 1429 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 132 - путер зелена
  Фустан - код 132 - путер зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Маица - код 469 - бела
  Маица - код 469 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71