Код 02

Нема на залиха
SKU
10792
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6737 - црна
  Фустан - код 6737 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамски бански в светлолилаво - код 6168
  Купачи - код 6168 - 7
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 7735 - 3
  Фустан - код 7735 - 3
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Комплет - код 4350 - пудра
  Комплет - код 4350 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Боди - код 1279 - розова
  Боди - код 1279 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Топ - код 2987 - зелена
  Топ - код 2987 - зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Блуза - код 5263
  Блуза - код 5263
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 8. Дамски топ потник рипс в бяло - код 2876
  Топ - код 2876 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Блуза - код 11483 - 5
  Блуза - код 11483 - 5
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Спортски комплет - код 1369 - 1 - цветна
  Спортски комплет - код 1369 - 1 - цветна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71