Код 02

Нема на залиха
SKU
10804
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Ролка - код 2552 - капучино
  Ролка - код 2552 - капучино
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Блуза - код 8861 - корали
  Блуза - код 8861 - корали
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Јакна - код 0615 - црна
  Јакна - код 0615 - црна
  Најниско MKD 3.972,71 Регуларна цена MKD 4.262,71
 4. Фустан - код 035 -1 - шарена
  Фустан - код 035 -1 - шарена
  Special Price MKD 522,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
 5. Блуза - код 11499 - небесно сина
  Блуза - код 11499 - небесно сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Блуза - код 11495 - 1 - бела
  Блуза - код 11495 - 1 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 492 - кремова
  Фустан - код 492 - кремова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Фустан - код 8485 - путер зелена
  Фустан - код 8485 - путер зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 4173 - црна
  Блуза - код 4173 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Сукња - код 3032 - црна
  Сукња - код 3032 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71