Код 02

Нема на залиха
SKU
12095
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2266 - црна
  Маица - код 2266 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Кошула - код 932 - пудра
  Кошула - код 932 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Елек - код 8786 - сиво
  Елек - код 8786 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Маица - код 527 - бело
  Маица - код 527 - бело
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Фустан - код 2078 - црна
  Фустан - код 2078 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Блуза - код 894 - ментол
  Блуза - код 894 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 3331 - тиркизна
  Маица - код 3331 - тиркизна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Комплет - код 1090 - темно сина
  Комплет - код 1090 - темно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 3665 - кафеава
  Фустан - код 3665 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 1515 - жолта
  Фустан - код 1515 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71