Код 02

Нема на залиха
SKU
3309
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 2967 - црвена
  Топ - код 2967 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 2. Панталони - код 8585 - кремова
  Панталони - код 8585 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Тренерки - код 21244 - 1 - црна
  Тренерки - код 21244 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6442 - 3
  Фустан - код 6442 - 3
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Топ - код 5445 - виолетова
  Топ - код 5445 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Код 1933
  Код 1933
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 11664 - црна
  Фустан - код 11664 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 1737 - небесно сина
  Фустан - код 1737 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Дамска тениска в червено - код 4375
  Маица - код 4375 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71