Код 02

Нема на залиха
SKU
3310
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Туника - код 6360 - 4 - црвена
  Туника - код 6360 - 4 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1510 - црна
  Фустан - код 1510 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Јакна - код 2610 - 1 - црна
  Јакна - код 2610 - 1 - црна
  Најниско MKD 3.769,71 Регуларна цена MKD 4.349,71
 4. Панталони - код 4543 - 1 - црна
  Панталони - код 4543 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 5. Џемпер - код 1219 - 1 - шарена
  Џемпер - код 1219 - 1 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 6392 - кафеава
  Блуза - код 6392 - кафеава
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Блуза - код 2380 - 3 - црна
  Блуза - код 2380 - 3 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 1060
  Блуза - код 1060
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 11486 - 3 - црна
  Блуза - код 11486 - 3 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Блуза - код 4156 - бело
  Блуза - код 4156 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71