Код 02

Нема на залиха
SKU
37474
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2595 - црна
  Фустан - код 2595 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 1.972,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 3. Тренерки - код 5069 - ментол
  Тренерки - код 5069 - ментол
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 4. Блуза - код 5565 - 1 - бело
  Блуза - код 5565 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 1729 - црна
  Фустан - код 1729 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Тениска в черно с блестящ надпис - код 1560
  Маица - код 1560 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Комплет - код 1407 - 3 - борда
  Комплет - код 1407 - 3 - борда
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамска риза в цвят пудра широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5293 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 2144 - 2
  Фустан - код 2144 - 2
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 2485 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 2485 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71