Код 02

Нема на залиха
SKU
37475
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3898 - розова
  Блуза - код 3898 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 6208 - тиркизна
  Фустан - код 6208 - тиркизна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 0788
  Блуза - код 0788
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Топ - код 3035 - небесно сина
  Топ - код 3035 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 820 - црвена
  Фустан - код 820 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 4616 - црвена
  Блуза - код 4616 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Кардиган - код 0372 - розова
  Кардиган - код 0372 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Панталони - код 4842 - темно сина
  Панталони - код 4842 - темно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Панталони - код 5232 - 1 - црна
  Панталони - код 5232 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Јакна - код 579 - 1 - борда
  Јакна - код 579 - 1 - борда
  Најниско MKD 1.681,71