Код 02

Нема на залиха
SKU
37532
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 7701 - црвена
  Комбинезон - код 7701 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 11893 - кремова
  Фустан - код 11893 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Панталони - код 5664 - бело
  Панталони - код 5664 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамско боди с атрактивен десен - код 2513 - 2
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Тренерки-долен дел - код 6201 - црвена
  Тренерки-долен дел - код 6201 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамско боди в синьо - код 2918
  Боди - код 2918 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Топ - код 8843 - црна
  Топ - код 8843 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Код 10060
  Код 10060
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Тренерки - код 9998 - 1 - бела
  Тренерки - код 9998 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 10. Блуза - код 1454 - 1
  Блуза - код 1454 - 1
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.014,71