Код 02

Нема на залиха
SKU
37538
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5171 - 1 - путер зелена
  Блуза - код 5171 - 1 - путер зелена
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Топ - код 8843 - црна
  Топ - код 8843 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Спортски комплет - код 9996 - црна
  Спортски комплет - код 9996 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Фустан - код 6214 - шарена
  Фустан - код 6214 - шарена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 2034 - кремова
  Фустан - код 2034 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 7205
  Фустан - код 7205
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Маица - код 4078 - бела
  Маица - код 4078 - бела
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Тренерки - код 2101 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2101 - 1 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Топ - код 7414 - циклама
  Топ - код 7414 - циклама
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Код 5218
  Код 5218
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71