Код 02

Нема на залиха
SKU
40539
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 4131 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4131 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 2. Маица - код 495 - црна
  Маица - код 495 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 6776 - црвена
  Блуза - код 6776 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Блуза - код 1596 - 4 - бело
  Блуза - код 1596 - 4 - бело
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 3111 - зелена
  Блуза - код 3111 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 9296 - црна
  Блуза - код 9296 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 1600 - 1 - црна
  Фустан - код 1600 - 1 - црна
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Фустан - код 2093 - црна
  Фустан - код 2093 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Фустан - код 675 - жолта
  Фустан - код 675 - жолта
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 10. Фустан - код 2123 - жолта
  Фустан - код 2123 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71