Код 02

Нема на залиха
SKU
9993
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 530 - сиво
  Маица - код 530 - сиво
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 579,71
 2. Фустан - код 8090 - црна
  Фустан - код 8090 - црна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Блуза - код 0788
  Блуза - код 0788
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 0588 - црна
  Фустан - код 0588 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Блуза - код 4256 - темно сина
  Блуза - код 4256 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Дуксер - код 328 - небесно сина
  Дуксер - код 328 - небесно сина
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 985,71
 7. Фустан - код 9977 - црна
  Фустан - код 9977 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Комбинезон - код 612 - црвена
  Комбинезон - код 612 - црвена
  Special Price ден 231,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Кошула - код 6617-1 - шарена
  Кошула - код 6617-1 - шарена
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 10. Фустан - код 3698 - темно сина
  Фустан - код 3698 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71