Код 025

Нема на залиха
SKU
40638
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 5865 - бело
  Маица - код 5865 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Дамски бански цял с ефектен десен - код 0342 - 1
  Купачи - код 0342 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 6999
  Фустан - код 6999
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 8596 - пудра
  Фустан - код 8596 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Маица - код 4078
  Маица - код 4078
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 2301 - 3
  Фустан - код 2301 - 3
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 7. Маица - код 36755 - бело
  Маица - код 36755 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Тренерки - код 1777 - сиво
  Тренерки - код 1777 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Ежедневен дамски сет потник и клин плетиво в светлолилаво - код 10077
  Комплет - код 10077
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Елек - код 2519 - 1 - бело
  Елек - код 2519 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71