Код 027 - 1

Нема на залиха
SKU
12060
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект къс топ и панталонки в цвят мента - код 0851
  Комплет - код 0851 - 3 - ментол
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Блуза - код 4474 - бело
  Блуза - код 4474 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 6460 - црвена
  Фустан - код 6460 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 8064 - 1 - зелена
  Фустан - код 8064 - 1 - зелена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11808 - виолетова
  Фустан - код 11808 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 7794 - црна
  Фустан - код 7794 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Ефектен къс топ потник рипс в черно - код 5023
  Топ - код 5023 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Изчистени дамски дънки в сиво - код 2710
  Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Џемпер - код 2729 - бело
  Џемпер - код 2729 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Блуза - код 9969 - розова
  Блуза - код 9969 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71