Код 027

Нема на залиха
SKU
12059
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8899 - црвена
  Фустан - код 8899 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Јакна - код 9198 - бела
  Јакна - код 9198 - бела
  Special Price MKD 1.942,71 Регуларна цена MKD 2.522,71
 3. Топ - код 2965
  Топ - код 2965
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Топ - код 1299
  Топ - код 1299
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Фустан - код 1272 - црна
  Фустан - код 1272 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Къса тениска в цвят лилав - код 608
  Маица - код 608 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 11973
  Фустан - код 11973
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 0277
  Блуза - код 0277
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Топ - код 2014 - бела
  Топ - код 2014 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Блуза - код 7071 - црна
  Блуза - код 7071 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71