Код 027 - 2

Нема на залиха
SKU
12061
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Боди - код 3984
  Боди - код 3984
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Код 6166
  Код 6166
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Къс дамски топ с връзки в сиво - код 11777
  Топ - код 11777 - сиво
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Свободна дамска риза в лилаво - код 1648
  Кошула - код 1648 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 5. Комплет - код 1727 - црна
  Комплет - код 1727 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Спортски комплет - код 11627 - зелена
  Спортски комплет - код 11627 - зелена
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 7. Фустан - код 3200 - капучино
  Фустан - код 3200 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 2581 - шарено
  Фустан - код 2581 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Јакна - код 0018 - 1 - црна
  Јакна - код 0018 - 1 - црна
  Најниско MKD 2.551,71 Регуларна цена MKD 3.131,71
 10. Фустан - код 7874 - црвена
  Фустан - код 7874 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71