Код 027 - 3

Нема на залиха
SKU
12062
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2611 - сина
  Маица - код 2611 - сина
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Сако - код 5255 - црна
  Сако - код 5255 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Елегантен дамски топ в червено - код 5445
  Топ - код 5445 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Комплет - код 1298 - 1 - црна
  Комплет - код 1298 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 5. Блуза - код 11320 - 4 - црвена
  Блуза - код 11320 - 4 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Топ - код 2576 - 1 - розова
  Топ - код 2576 - 1 - розова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Дамска риза в светлолилаво - код 7482
  Кошула - код 7482
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 4205 - црвена
  Блуза - код 4205 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 3214
  Фустан - код 3214
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза с ефектни ръкави в бежово - код 2922
  Блуза - код 2922
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71