Код 027 - 4

Нема на залиха
SKU
12063
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 228 - црна
  Фустан - код 228 - црна
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Блуза - код 6365 - светло виолетова
  Блуза - код 6365 - светло виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 912 - окер
  Блуза - код 912 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 3102 - црна
  Фустан - код 3102 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Блуза - код 3437 - 4 - борда
  Блуза - код 3437 - 4 - борда
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Јакна - код 039 - 1 - сиво
  Јакна - код 039 - 1 - сиво
  Најниско MKD 4.088,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
 7. Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Кошула - код 9990 - 2 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 4156 - црна
  Блуза - код 4156 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Јакна - код 9397 - 2 - борда
  Јакна - код 9397 - 2 - борда
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.044,71
 10. Блуза - код 0382 - црна
  Блуза - код 0382 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71