Код 027 - 5

Нема на залиха
SKU
12064
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - борда
  Блуза - код 8861 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комплет - код 2404 - 1 - црна
  Комплет - код 2404 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 3. Боди - код 11593
  Боди - код 11593
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 11795 - жолта
  Фустан - код 11795 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Спортски комплет - код 3733 - 3 - ментол
  Спортски комплет - код 3733 - 3 - ментол
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Дамска тениска с принт зодия стрелец в бяло - код 2342
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Боди - код 2918 - ментол
  Боди - код 2918 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 5654 - небесно сина
  Фустан - код 5654 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамска тениска в черно с принт - код 6267
  Маица - код 6267 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 10. Фустан - код 165 - црна
  Фустан - код 165 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71