Код 03

Нема на залиха
SKU
12089
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0590 - црна
  Фустан - код 0590 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 4086 - бело
  Блуза - код 4086 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 2129
  Фустан - код 2129
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Маица - код 068 - небесно сина
  Маица - код 068 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Туника - код 5511 - бело
  Туника - код 5511 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 2299 - бело
  Фустан - код 2299 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Блуза - код 3501 - 4 - розова
  Блуза - код 3501 - 4 - розова
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Блуза - код 1124 - кафеава
  Блуза - код 1124 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Панталони - код 2868 - 1 - црна
  Панталони - код 2868 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 10. Комплет - код 7575 - црвена
  Комплет - код 7575 - црвена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71