Код 03

Нема на залиха
SKU
12091
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 6254 - темно сина
  Комбинезон - код 6254 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Кардиган - код 781 - виолетова
  Кардиган - код 781 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Комплет - код 5671 - виолетова
  Комплет - код 5671 - виолетова
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 4. Блуза - код 6009 - путер зелена
  Блуза - код 6009 - путер зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Кошула - код 6171 - тиркизна
  Кошула - код 6171 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Кошула - код 5252 - 6 - шарено
  Кошула - код 5252 - 6 - шарено
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 0041 - бела
  Фустан - код 0041 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 8. Кардиган - код 2091
  Кардиган - код 2091
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 5191 - виолетова
  Блуза - код 5191 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Кардиган - код 6263 - сиво
  Кардиган - код 6263 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71