Код 03 - 3

Нема на залиха
SKU
12092
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди в оранжево от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Панталони - код 4750 - 3
  Панталони - код 4750 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 9003 - бело
  Блуза - код 9003 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 11513 - црна
  Фустан - код 11513 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 5. Дамска тениска в бяло със златен надпис - код 4079
  Маица - код 4079 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Блуза - код 3963 - црна
  Блуза - код 3963 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамски топ рипс в черно - код 6373
  Топ - код 6373 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 6144 - капучино
  Фустан - код 6144 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 2856 - праска
  Фустан - код 2856 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Блуза - код 1316 - црна
  Блуза - код 1316 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71