Код 03 - 4

Нема на залиха
SKU
12093
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 5958 - капучино
  Топ - код 5958 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 3250 - виолетова
  Блуза - код 3250 - виолетова
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 3. Блуза - код 1316 - розова
  Блуза - код 1316 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Дамска тениска в черно - код 2512 - 2
  Маица - код 2512 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Сако - код 5957 - црна
  Сако - код 5957 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Маица - код 6596 - бело
  Маица - код 6596 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 9977 - сиво
  Фустан - код 9977 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Спортски комплет - код 3733 - 5 - циклама
  Спортски комплет - код 3733 - 5 - циклама
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Дамска риза в бежово- код 10508
  Кошула - код 10508 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Комплет - код 1459 - 3 - розова
  Комплет - код 1459 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71