Код 03

Нема на залиха
SKU
40549
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 2523 - 1
  Фармерки - код 2523 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Спортски комплет - код 11627
  Спортски комплет - код 11627
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 3. Фармерки - код 4398 - 1 - црна
  Фармерки - код 4398 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Къс дамски топ в синьо - код 2967
  Топ - код 2967 - небесно сина
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 5. Блуза - код 1454 - небесно сина
  Блуза - код 1454 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Блуза - код 4474 - црна
  Блуза - код 4474 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 3748 - тиркизна
  Блуза - код 3748 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 2409
  Фустан - код 2409
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 5848 - 3 - црвена
  Фустан - код 5848 - 3 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Спортски комплет - код 6931 - црна
  Спортски комплет - код 6931 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71