Код 03

Нема на залиха
SKU
40569
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Изчистен дамски топ в бяло - код 3183
  Топ - код 3183 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Боди - код 11595
  Боди - код 11595
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Ефектна дамска тениска в черно - код 11669
  Маица - код 11669 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 6515 - зелена
  Фустан - код 6515 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Ефектен топ с къдрици в светлосиньо - код 2410
  Топ - код 2410 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дамски топ с къдрички с паднали рамене в цвят капучино - код 11723
  Топ - код 11723 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Елек - код 1388 - 3 - шарена
  Елек - код 1388 - 3 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 6468 - шарена
  Фустан - код 6468 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамски топ рипс в бяло - 3249
  Топ - код 3249 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 0489 - црна
  Фустан - код 0489 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71