Код 03 - 5

Нема на залиха
SKU
12094
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4948 - црна
  Блуза - код 4948 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 744 - црна
  Фустан - код 744 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Кошула - код 932
  Кошула - код 932
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Палто - код 826 - борда
  Палто - код 826 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Блуза - код 952 - бело
  Блуза - код 952 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Маица - код 6336 - бела
  Маица - код 6336 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 2011 - темно сина
  Фустан - код 2011 - темно сина
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Блуза - код 2084 - сиво
  Блуза - код 2084 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Џемпер - код 1099
  Џемпер - код 1099
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 6208 - сиво
  Фустан - код 6208 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71