Код 03 - 5

Нема на залиха
SKU
6400
MKD 811,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0506 - црна
  Фустан - код 0506 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 697 - 7 - црна
  Фустан - код 697 - 7 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 4207 - сиво
  Блуза - код 4207 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Блуза - код 4150
  Блуза - код 4150
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Панталони - код 8986 - 1 - црна
  Панталони - код 8986 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 6. Фустан - код 2255 - портокалова
  Фустан - код 2255 - портокалова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Тренерки - код 6268 - небесно сина
  Тренерки - код 6268 - небесно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Блуза - код 8063 - виолетова
  Блуза - код 8063 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 6585 - сиво
  Фустан - код 6585 - сиво
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 10. Туника - код 6360 - 6 - сиво
  Туника - код 6360 - 6 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71