Код 030

Нема на залиха
SKU
40822
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски гащеризон от рипс с цип в розово - код 6414
  Комбинезон - код 6414 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Свободна дамска туника в светлосиньо - код 0411
  Туника - код 0411
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 3. Блуза - код 3099 - 1 - црна
  Блуза - код 3099 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Секси дамско боди с дълъг ръкав в светлосиньо с цип - код 2445
  Боди - код 2445 - светло сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 2765 - бело
  Фустан - код 2765 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 5165 - црна
  Блуза - код 5165 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Хеланки - код 20267 - 1 - розова
  Хеланки - код 20267 - 1 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Сукња - код 4009 - 1
  Сукња - код 4009 - 1
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 9. Блуза - код 374
  Блуза - код 374
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71