Код 04

Нема на залиха
SKU
11449
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 5356 - сиво
  Комплет - код 5356 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Јакна - код 9194 - црна
  Јакна - код 9194 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 3. Фустан - код 6634 - црвена
  Фустан - код 6634 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Палто - код 1615 - 5 - црна
  Палто - код 1615 - 5 - црна
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 6. Комбинезон - код 6039 - жолта
  Комбинезон - код 6039 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Сукња - код 2522
  Сукња - код 2522
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Комплет - код 3838 - путер зелена
  Комплет - код 3838 - путер зелена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 9. Топ - код 5656 - бела
  Топ - код 5656 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 6566
  Блуза - код 6566
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71