Код 04

Нема на залиха
SKU
12083
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кокетна дамска пола на цветя - код 4851 - 3
  Сукња - код 4851 - 3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Боди - код 11595 - бело
  Боди - код 11595 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Комплет - код 11776 - ментол
  Комплет - код 11776 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 0643 - 5 - црна
  Блуза - код 0643 - 5 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Топ рипс с ефектни презрамки в кафяво - код 2668
  Топ - код 2668 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 5848 - 6 - зелена
  Фустан - код 5848 - 6 - зелена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Къс дамски топ в синьо - код 2967
  Топ - код 2967 - небесно сина
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 8. Јакна - код 5239 - 1 - црвена
  Јакна - код 5239 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 9. Купачи - код 45199 - бела
  Купачи - код 45199 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Комплет - код 2961
  Комплет - код 2961
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71