Код 042

Нема на залиха
SKU
41081
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6556 - окер
  Блуза - код 6556 - окер
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Фустан - код 6412
  Фустан - код 6412
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Свободна дамска туника в червено - код 0411
  Туника - код 0411 - црвена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 4. Фустан - код 2540 - розова
  Фустан - код 2540 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Тениска в розово с принт - код 4363
  Маица - код 4363 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Топ - код 5201
  Топ - код 5201
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамска изчистена тениска с остро деколте в бяло - код 2902
  Маица - код 2902 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Блуза - код 8861 - црна
  Блуза - код 8861 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 2595 - црвена
  Фустан - код 2595 - црвена
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71