Код 06

Нема на залиха
SKU
12101
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0936 - бело
  Блуза - код 0936 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Топ - код 5658 - црна
  Топ - код 5658 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 3. Фустан - код 2074 - бело
  Фустан - код 2074 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Дамска пола с връзки в масленозелено - код 2590
  Сукња - код 2590 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Комплет - код 0149 - 3 - црна
  Комплет - код 0149 - 3 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Тренерки - код 1575 - сина
  Тренерки - код 1575 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 8871 - зелена
  Фустан - код 8871 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 4066 - црна
  Блуза - код 4066 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Атрактивен топ рипс в бяло - код 10100
  Топ - код 10100 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Тренерки-долен дел - код 3004 - 1 - сиво
  Тренерки-долен дел - код 3004 - 1 - сиво
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71