Код 07

Нема на залиха
SKU
11431
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 831 - небесно сина
  Блуза - код 831 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Маица - код 0589 - сина
  Маица - код 0589 - сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 3. Фустан - код 315 - бела
  Фустан - код 315 - бела
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Комплет - код 215 - црна
  Комплет - код 215 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 5. Кардиган - код 783 - розова
  Кардиган - код 783 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Блуза - код 9622 - борда
  Блуза - код 9622 - борда
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Комбинезон - код 691 - розова
  Комбинезон - код 691 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 635 - зелена
  Фустан - код 635 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 701 - светло сина
  Фустан - код 701 - светло сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Џемпер - код 1099
  Џемпер - код 1099
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71