Код 07

Нема на залиха
SKU
12077
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1253 - црна
  Фустан - код 1253 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Атрактивно дамско боди в розово - код 1279
  Боди - код 1279 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 11922 - пудра
  Фустан - код 11922 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Маица - код 5865 - бело
  Маица - код 5865 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Јакна - код 9198
  Јакна - код 9198
  Special Price MKD 1.942,71 Регуларна цена MKD 2.522,71
 6. Къса дамска пола в цвят капучино - код 1014
  Сукња - код 1014 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 8861 - 11 - зелена
  Блуза - код 8861 - 11 - зелена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комплет - код 1302 - 1 - бело
  Комплет - код 1302 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Къс дамски топ потник рипс в цвят капучино - код 2208
  Топ - код 2208 - 5 - капучино
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Комплет - код 4652
  Комплет - код 4652
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71