Код 076

Нема на залиха
SKU
40093
ден 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7049 - ментол
  Фустан - код 7049 - ментол
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Кошула - код 6617-4 - шарена
  Кошула - код 6617-4 - шарена
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 3. Јакна - код 794 - путер зелена
  Јакна - код 794 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Комбинезон - код 4406 - кафеава
  Комбинезон - код 4406 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 6868 - ментол
  Фустан - код 6868 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Кратки панталони - код 5077-1 - шарена
  Кратки панталони - код 5077-1 - шарена
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 927,71
 7. Кардиган - код 2278 - тиркизна
  Кардиган - код 2278 - тиркизна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Палто - код 9595 - виолетова
  Палто - код 9595 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Маица - код 608 - розова
  Маица - код 608 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71