Код 078

Нема на залиха
SKU
40286
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11490 - розова
  Блуза - код 11490 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 0212 - 1 - црна
  Фустан - код 0212 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Спортски комплет - код 6931 - розова
  Спортски комплет - код 6931 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Блуза - код 3151 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 3151 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комбинезон - код 2259 - 1 - шарена
  Комбинезон - код 2259 - 1 - шарена
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Фустан - код 7398 - шарена
  Фустан - код 7398 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 9865 - црна
  Фустан - код 9865 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 7141 - жолта
  Фустан - код 7141 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Топ - код 11821 - бело
  Топ - код 11821 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Комплет - код 1727 - црна
  Комплет - код 1727 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.652,71