Код 079

Нема на залиха
SKU
40100
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11492 - 3 - црна
  Блуза - код 11492 - 3 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Тренерки - код 8961 - бело
  Тренерки - код 8961 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дуксер - код 0864 - црвена
  Дуксер - код 0864 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комплет - код 1177 - тиркизна
  Комплет - код 1177 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 632 - црна
  Фустан - код 632 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 1588 - 1 - црна
  Блуза - код 1588 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Комплет - код 3015 - розова
  Комплет - код 3015 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Маица - код 3310 - црна
  Маица - код 3310 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Тренерки - код 1213 - пудра
  Тренерки - код 1213 - пудра
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Блуза - код 6556 - бела
  Блуза - код 6556 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71