Код 079

Нема на залиха
SKU
40102
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4671
  Фустан - код 4671
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Изчистен дамски топ потник в светлосиньо - код 0932
  Топ - код 0932
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Топ - код 3169 - бело
  Топ - код 3169 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Атрактивен изрязан цял дамски бански костюм в черно - код 9204
  Купачи - код 9204 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 3214 - бело
  Фустан - код 3214 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски бански в две части с висока талия сиво каре - код 7777 - 1
  Купачи - код 7777 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 4448 - црна
  Блуза - код 4448 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дамски топ с ефектно деколте в оранжево - код 1259
  Топ - код 1259
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Маица - код 3163 - бело
  Маица - код 3163 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71