Код 09 - 1

Нема на залиха
SKU
11444
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6383 - розова
  Фустан - код 6383 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 5878
  Фустан - код 5878
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Дамска тениска в цвят пудра с къдрички - код 5955
  Маица - код 5955 - 2 - пудра
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Дамска тениска в бяло с надпис - код 2926
  Маица - код 2926 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 0737 - бело
  Блуза - код 0737 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 6. Фустан - код 11643 - сиво
  Фустан - код 11643 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 0628 - 3 - борда
  Блуза - код 0628 - 3 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 8. Боди - код 2918 - црвена
  Боди - код 2918 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дуксер - код 3262 - сиво
  Дуксер - код 3262 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Фустан - код 8291
  Фустан - код 8291
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71