Код 09 - 1

Нема на залиха
SKU
12229
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 1556 - 4 - путер зелена
  Тренерки - код 1556 - 4 - путер зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 729 - бела
  Комплет - код 729 - бела
  Најниско MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
 3. Блуза - код 8365 - црна
  Блуза - код 8365 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Кратки панталони - код 4747 - пудра
  Кратки панталони - код 4747 - пудра
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 8861 - кафеава
  Фустан - код 8861 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Ролка - код 1591 - 2
  Ролка - код 1591 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Комплет - код 4196 - сиво
  Комплет - код 4196 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 3030 - ментол
  Фустан - код 3030 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 1489 - 1 - црвена
  Блуза - код 1489 - 1 - црвена
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 10. Тренерки - код 6512
  Тренерки - код 6512
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71