Код 09

Нема на залиха
SKU
11443
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4439 - темно сина
  Блуза - код 4439 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Панталони - код 4842 - темно сива
  Панталони - код 4842 - темно сива
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 3. Фустан - код 4429 - кремова
  Фустан - код 4429 - кремова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Блуза - код 0802 - бело
  Блуза - код 0802 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Кардиган - код 9001 - бело
  Кардиган - код 9001 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 1140 - зелена
  Фустан - код 1140 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Фустан - код 236 - црна
  Фустан - код 236 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Маица - код 5579 - бело
  Маица - код 5579 - бело
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 666,71
 9. Јакна - код 4748 - кафеава
  Јакна - код 4748 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Фустан - код 5513 - кафеава
  Фустан - код 5513 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71