Код 09

Нема на залиха
SKU
12228
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 21608 - 1 - црна
  Тренерки - код 21608 - 1 - црна
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Блуза - код 0042 - 3 - шарена
  Блуза - код 0042 - 3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 4157
  Блуза - код 4157
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Тренерки - код 5583 - окер
  Тренерки - код 5583 - окер
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 5. Јакна - код 2086 - 1 - црна
  Јакна - код 2086 - 1 - црна
  Најниско MKD 4.233,71 Регуларна цена MKD 4.813,71
 6. Фустан - код 625 - ментол
  Фустан - код 625 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 11512 - црна
  Фустан - код 11512 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Фустан - код 123 - сина
  Фустан - код 123 - сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Фустан - код 1510 - црна
  Фустан - код 1510 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Комплет - код 2227 - црна
  Комплет - код 2227 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71