Код 09 - 2

Нема на залиха
SKU
11445
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3111 - црна
  Блуза - код 3111 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Маица - код 2282 - бело
  Маица - код 2282 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Комплет - код 9080 - 3
  Комплет - код 9080 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 4. Тренерки - код 1361 - 1 - црна
  Тренерки - код 1361 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Тренерки - код 1361 - 2 - сиво
  Тренерки - код 1361 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Маица - код 4349 - бело
  Маица - код 4349 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Блуза - код 11615 - црна
  Блуза - код 11615 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Блуза - код 8861 - путер зелена
  Блуза - код 8861 - путер зелена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамска тениска с ефектен гръб в бяло - код 4515
  Маица - код 4515 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Маица - код 2130 - црна
  Маица - код 2130 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71