Код 09 - 2

Нема на залиха
SKU
12230
ден 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 405 - путер зелена
  Кошула - код 405 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Фустан - код 0299 - виолетова
  Фустан - код 0299 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Комплет - код 2424 - сина
  Комплет - код 2424 - сина
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 4. Блуза - код 2538 - црна
  Блуза - код 2538 - црна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 2951
  Фустан - код 2951
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 6. Кратки панталони - код 9096 - темно сина
  Кратки панталони - код 9096 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Фустан - код 835 - бело
  Фустан - код 835 - бело
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Блуза - код 6009 - виолетова
  Блуза - код 6009 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Блуза - код 280 - тиркизна
  Блуза - код 280 - тиркизна
  Special Price ден 696,00 Регуларна цена ден 986,00
 10. Фустан - код 965 - црвена
  Фустан - код 965 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71