Код 09 - 3

Нема на залиха
SKU
11446
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дуксер - код 4224 - црна
  Дуксер - код 4224 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Къс топ в бяло с ефектно деколте - код 11772
  Топ - код 11772 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 3. Комбинезон - код 4199 - 4 - кафеава
  Комбинезон - код 4199 - 4 - кафеава
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Маица - код 3024 - пудра
  Маица - код 3024 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 0936 - розова
  Блуза - код 0936 - розова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Маица - код 4374 - црна
  Маица - код 4374 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 5165 - бело
  Блуза - код 5165 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Тренерки-долен дел - код 6201
  Тренерки-долен дел - код 6201
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маица - код 5955 - 3
  Маица - код 5955 - 3
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71