Код 09 - 3

Нема на залиха
SKU
12231
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2765 - капучино
  Фустан - код 2765 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 2190 - 3 - небесно сина
  Блуза - код 2190 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Блуза - код 2214 - окер
  Блуза - код 2214 - окер
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Кокетна плисирана пола в розово - код 8116
  Сукња - код 8116 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 2062 - бело
  Блуза - код 2062 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Топ - код 4433 - црна
  Топ - код 4433 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Код 5865
  Код 5865
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Блуза - код 114 - бела
  Блуза - код 114 - бела
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Блуза - код 4236 - бело
  Блуза - код 4236 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Маица - код 0401 - 2 - бело
  Маица - код 0401 - 2 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71