Код 09 - 4

Нема на залиха
SKU
11447
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 748 - црвена
  Фустан - код 748 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 8861 - бело
  Блуза - код 8861 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Блуза - код 6455 - капучино
  Блуза - код 6455 - капучино
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Џемпер - код 392 - бело
  Џемпер - код 392 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 6566 - темно зелена
  Блуза - код 6566 - темно зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Кардиган - код 4451 - светло сина
  Кардиган - код 4451 - светло сина
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 8. Фустан - код 3665 - кафеава
  Фустан - код 3665 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Блуза - код 3732 - бело
  Блуза - код 3732 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 3000 - црвена
  Фустан - код 3000 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71